T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Mardin İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Mardin İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

HALK SAĞLIĞI HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI’NDA GENEL BİR DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

Güncelleme Tarihi: 19/01/2018

       16.01.2018 ve 18.01.2018 tarihlerinde ilimizdeki tüm İlçe Sağlık Müdürlükleri/Toplum Sağlığı Merkezleri ile  Bulaşıcı Hastalıklar Kontrol Programları Birimi ve Aile Hekimliği Birimi ile ilgili genel bir değerlendirme yapmak ve sorunlara çözüm bulmak için bir araya gelinmiştir. Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hidayet BAKAÇ, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Tuğba ONAT,  Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Ahmet DOĞAN , Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı'ndaki tüm birim sorumluları  ve İlçe Sağlık Müdürleri/Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimleri ile personelleri katılmışlardır.

       Yapılan toplantılarda her birim sorumlusu tarafından kendi birimi hakkında bilgilendirme yapılıp, formlar ve saha rehberleri anlatıldı, uygulama kısmındaki zorluklar ve geliştirme planlaması yapıldı, ihtiyaçlara yönelik eğitimler planlandı. Resmi yazışmalar konusunda Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan’ı Hidayet BAKAÇ tarafından eğitim verildi.

      18.01.2018 tarihinde Mardin İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet YAVUZ’un katılımıyla sorunlar geniş bir şekilde ele alınmış olup; gerekli planlamalar yapıldı.

  • 22.JPG
  • 33.JPG
  • 44.jpg
  • 11.JPG